De medewerkers kunnen een afspraak maken via het landelijke coronatest prioriteitsnummer van de GGD (7.30 - 20.00 uur): 0800-8101. Van belang is dat alleen medewerkers met klachten, die in aanmerking komen voor prioriteit, dit nummer bellen en zich laten testen.De testlocatie in Zwolle (locatie Ceintuurbaan) heeft hiervoor dagelijks een speciaal tijdblok van 9.30 tot 11.30 uur. Zowel telefonisch als op de testlocatie vindt er een controle plaats op de voorrangsregeling.
Bij een negatieve uitslag kan de medewerker meteen de volgende dag weer aan het werk. Een positieve uitslag betekent dat de medewerker in quarantaine moet.
Deze landelijke voorrangsregeling is van tijdelijke aard. Zodra de laboratoriumcapaciteit weer voldoet aan de testvraag is het niet meer nodig om groepen met prioriteit te testen.
Meer informatie over de voorrangsregeling en voor wie deze geldt, is te vinden op: https://bit.ly/3ku5yQS